Kontakta en vn!

 

Vi fr ofta brev frn mnniskor runtom i Sverige som har ett stort andligt intresse. Mnga har ett problem gemensamt ­ de har ingen att tala med om sitt intresse fr det andliga.

Du som r intresserad av att bli kontaktad av ngon annan med samma andliga intresse som Du sjlv, skriv till oss s lgger vi ut ditt, namn och adress eller E-mail hr nedan. 
(Du kan sjlvklart nr som helst skriva igen och s tar vi bort ditt namn och adress)

Med vnlig hlsning Marie-Louise och Robert

Skicka Dina uppgifter till: r.hahn@telia.com

 

Stina R (Göteborg) på E-mail: stinis78@hotmail.com

Louise Belas Lindau (Simrishamn) på E-mail: louise_belaslindau@hotmail.se

Marina Voloder på E-mail: marina.voloder@hotmail.se

Inger Schröder (Uppsala): schrodnin@outlook.com

Karin Forsberg (Köping): sol-backen@live.se

Ann-Christin Lindoff på E-mail: annchristin.lindoff@gmail.com

Inga-Lill Wass (Piteå) på E-mail: ingalillwass@hotmail.com

Maria Norström (norra Stockholm och Uppsala) på: marianorstrom1@hotmail.com

Agne Olausson (Lysekil) på E-mail: agne@olauson.eu

Charlotte (Skåne Syd) på E-post: Cgyld@ystad.nu

Therese Hägeby på E-mail: tess_hageby@hotmail.com

Eva Carlsson (Sdra Stor-Stockholm) p E-post: eva_c@bredband.net

Marianne Wikman (Umeå) på E-mail: mariamne@privat.utfors.se

Ingela Danielsson (Södra Stockholm) på E-post: ingela_danielsson@hotmail.com

Jonas Andreasson (Uddevalla) på E-mail: jonasa73@gmail.com

Eva Johansson (Göteborg) på E-post: kristushelande.eva@live.se

Anna-Carin Nilsson i Kalmar p E-mail: annakarinni@hotmail.com

Camilla Johansen (Vstra Gtaland) p E-post: camillajohansen@hotmail.com

Camilla Olsson (Sdermanland) p E-post: millaolsson@yahoo.com

Margareta Langöe-Conradsen på E-mail: margareta.langoe@gmail.com

Ulla Magnusson (Södra Stor-Stockholm) på E-post: ulla_g_magnusson@hotmail.com

Monica Carmland p E-post: monka017@hotmail.com

Kia Mattsson (lmhult) p E-post: osiri56@hotmail.com

Katarina Burman (Kalix), p E-post: katarina.burman@kxngy.nll.se

Mattias Pettersson (Boden) p E-post: mattias760917@hotmail.com

ElseMarie Phifer p E-post: elsemarie_phifer@yahoo.com

Stiina-Mari Arvola (Gteborg) p E-post: stiinamarixx@hotmail.com

Ylva Eriksson (Sdra Stockholm) p E-post: ylvas.e@comhem.se

Agneta Augustsson (Gteborg) p E-post: olsson_agneta@spray.se

 

 

 

 

 Tillbaka till startsidan